Liposakşın Ameliyatı

Liposakşın ameliyatı ve sonrası neler yapılmaslı

0
1314
views
liposaksin-ameliyati-fiyatlari

Göbek, kalça ve gıdık bölgelerinin yanı sıra kol ve bacaklarda aşırı yağ birikimi kötü görüntünün ortaya çıkmasına neden oluyor. Çoğu kişide böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemiyor. Çünkü fazla yağ kalıntısının vücutta yer alması rahatsızlık verecek bir görüntüye sahip olmanıza neden olur. Doğal olarak bu durumda güzelliğe gölge düşürmeye neden olacaktır. Bu sebepten dolayı artık hemen herkes hiç düşünmeden Liposakşın Ameliyatı olma yoluna başvurur hale gelmeye başlamıştır.

Daha Fazlası : 81 ilde ki En İyi Liposakşın Merkezleri İncelemeleri, Müşteri Yorumları, Adres / Telefon Bilgileri Rehberi

Obez ya da obeze yakın aşırı kilolu kadınların ise mutlaka bu yola başvurması gerektiğine önemli vurgu yapılmaktadır. Ameliyatın ise 1-3 saat arasında değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz. Ameliyat daha fazla uzamadan aynı gün içerisinde belirtmiş olduğumuz saat dilimleri içerisinde ameliyat sonlandırılmış olunur.

Ameliyat işlemleri inceleme altına alındığında ise cildin altındaki fazla yağ birikimler vakumlama yoluyla alınıyor. Yağların alınmasında özel kanüller kullanılmaktadır. Enjektörler kullanılarak artık yağların en kısa süre zarfı içerisinde emilmesi sağlanıyor. Bu sayede yağlarda en güvenli yollar aracılığı ile ortadan kaldırılıyor. Liposakşın ameliyatında ise uzman cerrahlar daha çok lokal anesteziyi tercih ediyor. Bazı durumlarda ise genel anestezi yöntemlere başvurulduğu görülüyor. Bu biraz kişinin durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Liposakşın Ameliyatı Zararları Var Mı?

Liposakşın ameliyatı zararları var mı yok mu diye üzerinde tartışıldığında ise profesyonel kişilerde destek alındığı takdirde çok büyük sorunlarla karşı karşıya kalınmamış olacaktır. Tek seansta birden fazla alana kolay şekilde uygulanabilmektedir. Burada önemli olan hususlardan birisi mutlaka operasyon sonucunda ödem ve benzeri şeyler oluşmaması adına dikkatli davranılması gerekir. Kimi zaman tek seansla bile tüm işlemler olumlu şekilde sonuçlanabilir. Eğer ki daha fazla alana lipoşaksın uygulanılması isteniyorsa o zaman genel anestezi uygun yöntemlerden biri olacaktır.

Daha Fazlası : Lazerle Liposakşın Lazerli Liposakşın

Hastanın ameliyat sonrasında 1-2 gün hastanede kalması gerekeceği durumlar söz konusu olabilir. Liposuction için korse 1-2 gün içinde mutlaka başlanılması gerektiğini belirtmek istiyoruz. Çoğu kişi bu konu üzerinde önemle durmuyor olabilir. Fakat sağlık sorunlarına maruz kalmamanız adına korse kullanmanız sizin adınıza daha doğru bir yol olmaya başlayacaktır. Liposakşın Ameliyatı sonrası mutlaka bol bol su tüketmeniz sizin adınıza daha doğru bir yol olacaktır. Ameliyattan sonra ise dikiş varsa 5-10 gün içinde mutlaka dikişlerin alınması gerekir.

Operasyonun bitmesinin ardından şişlik ve ödem oluşumları meydana gelebilir. Ama tüm bunların hasta da geçmesi için mutlaka 8 haftayı bulması gerekiyor. Liposakşın ameliyatı yorumları bakıldığında bu sürenin bazı hastalarda daha azaldığı görülebiliyor. Yorumlara bakıldığında çoğu kişi şikayet yapmadığı gibi bu durumdan fazlasıyla memnun olduğunu dile getiriyor. Çünkü yapılacak ameliyat sonrasında istenilen inceliğe kavuşulmuş olunuyor.

Liposakşın Ameliyatı Fiyatları Nasıl?

Liposakşın Ameliyatı fiyatları konusunda da çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan ameliyatlarınızı sorunsuz olarak yapmaya başlarsınız. Tabi ki adını sektörde duyurmayı başarmış olan yerlerde ise daha yüksek rakamdan ameliyat işlemlerinin gerçekleştiğini belirtmek isteriz. En kısa süre zarfı içerisinde bölgesel zayıflamak isteyen kişilerin ise bu konuda profesyonel anlamda hizmet veren yerlere bir an önce başvurması gerekiyor. Böylelikle vücudunuzu daha incelmiş hale dönüştüreceksiniz.

Liposakşın Ameliyatı
3.2 (64.5%) 40 Oy s

Bir önceki yazımız da Liposuction Sonrası Beslenme konusuna değindik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here