Karın Yağı Aldırma Ameliyatı

Karın yağı aldırma ameliyatı liposuction yöntemi

0
1020
views
karin-yagi-aldirma-ameliyati-fiyati

Karın yağlarınızı aldırmak isteyenler artık ameliyat oluyor. Ameliyattan kesinlikle korkmamanız gerekiyor. Ağrısız ve acısız şekilde ameliyatlarınız gerçekleştirilir. Sadece karın yağı aldırma gibi işlemler bittikten sonra ağrı oluşumu başlayabilir. Fakat şiddetli olmayacaktır. Böyle bir durumda yapmanız gereken ise hemen karın yağı aldırma ameliyatı sonrasında cerrahlardan ilaç konusunda bir tavsiye almanız olacaktır.

Liposakşın vücutta belli bölgelerde birikim olmuş yağlardan kurtulmanıza neden olacaktır. İğne aracılığıyla derinin altında ki yağların alınmasını sağlayabilirsiniz. Bölgesel yağ birikimleri, çoğu zaman spor yaparak gitmez. Bu birikimlerin atılması için ise ameliyat olunması gerekiyor. Diyet programlarına hemen sizlerde başvurarak karın yağını aldırabilirsiniz.

Daha Fazlası : 81 ilde ki En İyi Liposakşın Merkezleri İncelemeleri, Müşteri Yorumları, Adres / Telefon Bilgileri Rehberi

Kilo alımına göz attığımızda kilo alındığında yağ hücrelerinde hiçbir şekilde bir artış durumu söz kousu olmaz. Yalnızca hücrelerin depolandığı bölgelerde yağ birikintileri görülür. Bu yağ birikimlerin en kısa süre içerisinde ortadan kalkması adına sadece egzersiz yapması çözüm değildir. Tüm bunların haricine bir de ameliyat işlemlerinden yararlanmanız gerekir.

Karın Yağı Ameliyatı

Fazladan yağ birikimi olan herhangi yerlerde gönül rahatlığı ile ameliyatın uygulanabileceğini belirtmek isteriz. Bu sayede yağ oluşumlarının vücuttan tamamen uzaklaşılmasını sağlarsınız. Vücudun diğer bölgelerinde olduğu gibi karın bölgesinde de yağlanma meydana gelebiliyor. Karında ki yağların atılması için karın yağı ameliyatı en iyi alternatif tedavi yollarından biri olacaktır.

Karın bölgesinden yağ alınırken ilk olarak 3mm kadar bir delik açılmalıdır. Açılan deliğe de iğne batırılarak karışımlı suyla birlikte yağın karın bölgesinden sorun ile karşı karşıya kalmadan atılması sağlanması gerekir. İğne aracılığı ile böyle bir şey yapılması sonucu ise parçalanan yağlar vakumlu bir alet aracılığı ile alınmaya başlanmış olacaktır. Karın yağı aldırma ameliyatı ne kadar sürede yapılıyor diye çok fazla sorular gelmeye başlamıştır. Bu sorulara karşılık olarak ise bir ameliyatın 1-3 saat arasında değişkenlik göstermiş olduğunu söylememiz gerekiyor. En hızlı yoldan ameliyatlarınızı olduktan sonra ise size ciddi anlamda rahatsızlık verecek olan yağların atılmasını sağlamış olacaksınız.

Daha Fazlası : Yağ Aldırmak Zararlı mı?

Enjektörlü yöntem ile daha çok ameliyatın gerçekleştiğinin altını çizmemiz gerekir. Bu yöntem, Klasik yöntem ile neredeyse aynı özelliği taşıdığından dolayı birbirlerinden ayrılan bir farkı yoktur diyebiliriz.
Hızlı şekilde bir ameliyat yapıldığından dolayı artık bekleme yapmadan yağlarınızdan sorunsuz olarak kurtulmanız sizin adınıza kolay olacaktır. Karın yağı aldırma fiyatları öğrendikten sonra ise hemen sizlerde ameliyat olmaya başlayabilirsiniz. Karın yağı aldırma zararları yoktur.

Sadece ameliyat olacak kişilere yan etkileri söz konusu olabilir. Bunlar daha çok ödem oluşumu diyebiliriz. Yan etkileri ile sizlerde karşı karşıya kalırsanız paniğe kapılmanıza gerek kalmayacak. Çünkü ödem 8 haftadan sonra ortadan kaybolmaya başlayacak ve vücunuzda ki şişlik ortadan kalkmış olacaktır. Kişi, sorunsuz şekilde artık hayatına devam etmiş olacaktır. Ameliyatın kalıcı zararlar verecek bir riski yoktur.

Karın Yağı Aldırma Ameliyatı
3.2 (64.17%) 24 Oy s

 

Bir önceki yazımız da Yağ Aldırma Yöntemleri konusuna değindik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here